Боди бенкици за Вашето бебе

Облечете го вашето малечко во нашите удобни боди бенкици.
 
Изработени од 100% природен памук, меки и нежни за детската кожа.
 
Можете да ги порачате поединечно и како комплет. Секој комплет вклучува три преслатки боди бенкици, достапни во две големини.
 
Вградените дрихери го прават менувањето на пелени многу лесно!
 
Изберете една или пакет од три бенкици по екстра цена!
Кошничка