Пролетни и летни вреќи за спиење за Вашите најмили

Вреќи за спиење
Ви ги претставуваме нашите удобни вреќи за спиење за бебиња, дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и безбедноста на Вашето малечко.
Зошто ќе ги сакате:
• Овозможуваат регулирање на температурата: Му овозможуваат удобност на бебето цела ноќ.
• Меки и нежни: Направени со љубов од најнежните материјали за чувствителна детска кожа.
Совршено за вашето мало ангелче да ужива во мирен сон, а и Вие да бидете спокојни!
Кошничка